İngiltere’nin Lincolnshire bölgesinde anne ve babanın ölümü sonrasında varisleri, evdeki eşyalara değer biçmeleri için müzayede yetkililerini çağırdı.

10 BİN TL EDECEĞİNİ TAHMİN EDİYORDU

Gelen yetkililerin dikkatini, dolapta küçük yeşil kase çekti. Yetkililer, üzerinde herhangi bir işaret olmadığı için sıradan bir kap olarak gördükleri porselenin ancak 5-10 bin TL edeceğini tahmin ediyordu.

4 MİLYON TL'YE SATILDI

Yapılan incelemede porselenin tarihi bir eser olduğu, Çin'de 1.100 senesindeki Song hanedanından kalma olduğu belirlendi. Zamanında buhurdanlık olarak yapıldığı tahmin edilen kap Stamford Müzayede Evi’nde 320.000 sterline (3.700.000 TL) satıldı. İsimleri açıklanmayan mirasçılar kazandıkları servet sebebiyle büyük sevinç yaşadı.

Lukaşenko, Batı'ya karşı Rusya ile hareket edecek Lukaşenko, Batı'ya karşı Rusya ile hareket edecek Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, yaptığı açıklamada ülkesinin Batı'nın yaptırımlarına karşı Rusya ile birlikte hareket edeceğini söyledi.

Kasetin geliştiricisi Lou Ottens hayatını kaybetti Kasetin geliştiricisi Lou Ottens hayatını kaybetti Müzik dünyasında çığır açan kasetlerin üreticisi, Hollandalı mühendis Lou Ottens, 94 yaşında hayatını kaybetti.

Çilingir Bakasetas Çilingir Bakasetas F.Bahçe yenilgisiyle zirve yarışında yara alan bordo mavili takım, İstanbul’dan mutlu döndü. Dijaniny’nin golüne engel olamayan Kasımpaşa, Yusuf’un penaltı vuruşuyla eşitliği yakaladı. Sıkışan oyunda kilidi açan isim Bakasetas oldu