Çorum'un Sungurlu ilçesinde yolda yürüyen bir kadının üzerine, yapımı devam inşaatın yanından geçerken demirler düştü. Üzerine düşen demirlerle neye uğradığını şaşıran kadın, kolundan ve kafasından yaralandı.

Hastaneye götürülen kadın, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edildi.

OLAY GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşananlar bölgede bulunan güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, yolda yürüyen kadının inşaatın yanından geçerken demirlerin düştüğünü fark ederek kaçmaya çalışsa da başarılı olamadığı görülüyor.

Ümraniye’de korkutan kaza! İki kişi ölümden döndü Ümraniye’de korkutan kaza! İki kişi ölümden döndü İstanbul Ümraniye’de sürücüsünün kontrolünü kaybettiği otomobil, iki kişiyi kıl payı teğet geçerek bir iş yerinin duvarına çarptı. Kaza yapan araçtaki bir kadın ile arka koltuktaki bebek hafif yaralanırken, otomobilin iş yerine çarpma anı güvenlik kameralarına yansıdı.

İstanbul'da metro inşaatında göçük: 1 ölü, 1 yaralı İstanbul'da metro inşaatında göçük: 1 ölü, 1 yaralı İstanbul Sancaktepe'de metro inşaatı sahasında göçük meydana geldi. Olayda 1 işçi hayatını kaybederken, 1 işçi de yaralandı. Mahalle sakinleri tedbirsiz ve önlemsiz çalışan İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetimine tepki gösterdi.