Bursa'nın Yıldırım ilçesinde madde bağımlısı şahıs bir evi ateşe verdi.

EVİ ATEŞE VERDİ

Yıldırım ilçesi Ortayol Mahallesi'nde bir süre önce hayatını kaybeden Safiye Şenol'a ait olan kullanılmayan binaya giren kimliği belirsiz bir madde bağımlısı evi tutuşturdu. Bir anda alev alan ahşap ev saniyeler içerisinde küle döndü. Sokaktaki diğer ahşap evlere kadar uzanan alevler paniğe sebep oldu.

KAÇMAYI BAŞARDI

Alevler içerisindeki metruk binadan çıkan madde bağımlısını farkeden mahalleli madde bağımlısını yakalasa da bir süre sonra bağımlı genç kaçıp izini kaybettirmeyi başardı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale edip çökmek üzere olan evi söndürdü. Mahalledeki metruk binaların tehlike saçtığını belirten mahalle sakinleri evlerin kontrollü bir şekilde yıkılmasını istedi.

“YAKALAYIN ŞUNU”

Madde bağımlısı şahsı yakaladıklarını anlatan mahalle sakini Ayşe Erdem "Bir şeyler içmiş dışarıya çıkıyordu. Yakaladık "sen mi yaktın evi" dedik "sana ne" dedi. "Yakalayın şunu" dedik ama kaçtı. İtfaiyeyi aradık hemen, ama ahşap ev kısa sürede yandı" diye konuştu. Olay yerinde inceleme yapan polis tahkikat başlattı.

Tarihi konaktaki yangın söndürüldü Tarihi konaktaki yangın söndürüldü Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde 2 katlı tarihi ahşap konağı küle çeviren yangın itfaiye ekiplerinin yoğun uğraşları sonucu yanındaki evlere sıçramadan yaklaşık 4 saatin sonunda söndürüldü. Yangının çıktığı konağın yanında bulunan evlerde korona karantinasında olan vatandaşlar ise geçici süreliğine otellere yerleştirildi.

İstanbul’da korkutan yangın: Poverbanktan çıkan yangın tüm daireyi sardı İstanbul’da korkutan yangın: Poverbanktan çıkan yangın tüm daireyi sardı İstanbul Arnavutköy’de meydana gelen olayda şarja takılı bırakılan poverbankın patlaması sonucu apartman dairesinde yangın çıktı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.

Bingöl’de ahır yangını! Ahır kullanılamaz hale geldi Bingöl’de ahır yangını! Ahır kullanılamaz hale geldi Bingöl’de bir ahırda yangın çıktı. Olay anında hayvanların bulunmadığı ahır kullanılamaz hale geldi.