Bursa'nın İnegöl ilçesi Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika inşaatında kaya kırma işlemi için sırasında dinamik patladı, 2 işçi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.. Patlama, Hamzabey Mahallesi’ndeki mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde oldu. Bir fabrika inşaatında temeldeki büyük kayayı parçalamak için dinamit patlatıldı. Dinamitin patlamasıyla parçalanan kayadan fırlayan taşlar, işçilerden Mert P. (24) ve Volkan Y.’ye (42) isabet etti. Ağrı yaralanan işçiler, olay yerine sevk edilen ambulansla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan Volkan Y.’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Düdüklü tencerede çorba pişiriyordu! Patlamasıyla hastanelik oldu Düdüklü tencerede çorba pişiriyordu! Patlamasıyla hastanelik oldu Erzurum'da düdüklü tencerenin patlamasıyla yüzünde ve vücudunda derin yanıklar oluşan 46 yaşındaki Münevver Samancı, hastaneye kaldırıldı.

Eyüpsultan'da bir iş yerinde patlama oldu, yaralılar var Eyüpsultan'da bir iş yerinde patlama oldu, yaralılar var Son dakika... Eyüpsultan’da bir iş yerinde tüp patlamadı, 4’ü ağır 5 kişi yaralandı. İş yerinden yükselen alevlere ise itfaiye müdahale etti, işte son durum