Denizli'de, bir maganda gittiği eğlence mekanında istediği müzik çalmayınca dehşeti yaşattı. İsteği yerine getirilmediği için eline silah alıp mekanı kurşunlamaya başlayan şahıs, mekan sahibini görünce bu defa silahını talihsiz adama yöneltti. 

ÖNCE İŞLETMEYE SONR AİŞLETME SAHİBİNE KURŞUN YAĞDIRDI
Olay, önceki gece Pamukkale ilçesine bağlı Pınarkent Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir eğlence mekanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre eğlenmek için gazinoya gelen Nuri G. (43), bir süre alkol aldıktan sonra sahneye gelerek müzisyenlerden istek şarkıda bulundu. İstediği parçanın çalmaması üzerine öfkelenen Nuri G., hesabında fazla geldiğini ileri sürerek kavga çıkardı. Gazinodaki görevliler tarafından zorla dışarıya çıkarılan Nuri G., önce işletmeye daha sonra işletme sahibinin de içinde bulduğu araca 6 el tabancayla ateş ederek olay yerinden kaçtı. İşletme sahibi silahlı saldırıdan yara almadan kurtuldu.

SAKLANDIĞI APARTTA BULUNDU
Şüpheli Nuri G’nin yakalanması için Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Pamukkale İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı. JASAT’ın sıkı takibi sonucu 24 saat geçmeden saklandığı apartta yakalanan Nuri G., 1 adet tabanca ve 99 adet tabanca mermisi ile birlikte gözaltına alındı.

HAKKINDA 15 SUÇ DOSYASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI
Dolandırıcılık, yaralama ve sahtecilik gibi suçlardan 15 dosyası bulunduğu ortaya çıkan Nuri G., ifadesinde istediği şarkı çalınmayınca öfkeye kapılarak suçu işlediğini kabul etti. İfade işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen şüpheli, “Kasten adam öldürmeye teşebbüs” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Adliye çıkışında basın mensuplarının ‘Neden ateş ettiniz” sorusuna çıkan Nuri G., “Ya gidin arkadaş, çekecek bir şey mi bulamadınız” diyerek tepki gösterdi.

Balıkesir'de dehşet! Çiftlik sahibini öldürdüler, hayvanlara kurşun yağdırdılar Balıkesir'de dehşet! Çiftlik sahibini öldürdüler, hayvanlara kurşun yağdırdılar Balıkesir'de bir çiftliği basan kişi ya da kişiler, çiftlik sahibini öldürüp büyükbaş hayvanlara kurşun yağdırdı.

İş yerine kurşun yağdırdı! Güvenlik kameralarına yakalandı İş yerine kurşun yağdırdı! Güvenlik kameralarına yakalandı Elazığ’da bir iş yeri kimliği belirsiz kişi tarafından kurşunlandı. O anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.