Antalya'da aşırı alkollü bir şahıs, alt geçidin üstündeki demirlere çıkarak intihar etmeye kalktı. Çevredekilerin ve polislerin şahsı ikna etme çabaları sonuç verdi. İntihardan vazgeçen vatandaş, polislere dönüp kendilerini meşgul edip, oyaladığı için özür diledi. 

YOL TRAFİĞE KAPATILDI
Olay, saat 20.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki 1 nolu Şarampol alt geçidi üstünde yaşandı. Alkollü olduğu iddia edilen Caner Ö.'nün (41) alt geçidin üstündeki demir korkuluklara tutunduğunu görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbarın ardından olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Caner Ö.’nün bulunduğu yerin tehlikeli olması sebebiyle polis ekipleri araç trafiğini durdurdu. Bir süre polis ekiplerinin ikna çabalarına yanıt vermeyen Caner Ö., olay yerine gelen bir yakını tarafından ikna edildi. Ekipler, şahsın ikna edilmesinin ardından araç trafiğini tekrar açtı.

NEZAKETİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ
Bir süre yol kenarında sakinleştirilen Caner Ö., ekip otosuna bindirileceği sırada polis memurlarını meşgul ettiği için özür diledi. Sigara içtiği sırada yine bir polis memurunun, ‘karakolda içersin, arkadaşlar sana sigara verirler’ teklifine de, ‘ayıp olmasın adamlara’ cevabını verdi.
Caner Ö., sağlık kontrolünün ardından polis merkezine götürüldü.

Alkollü adam, polislerin üzerine araç sürdü Alkollü adam, polislerin üzerine araç sürdü Erzurum'da 2 küçük kızını alıp alkollü bir biçimde trafiğe çıkıp kaza yapan şahıs, polisle tartışıp üzerlerine araç sürdü.