Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan bir lastikçide yangın çıktı. Gece yarısı çıkan yangının bilançosu havanın aydınlanmasıyla belli oldu.

LASTİKÇİDE YANGIN ÇIKTI

Manavgat-Antalya D-400 Karayolu Hatipler Yenimahalle mevkiinde bulunan bir lastikçi de dün akşam saatlerinde çıkan yangının verdiği zarar havanın aydınlanmasıyla gözler önüne serildi.
İşyeri sahibi Mutlu Önal havanın aydınlanmasıyla birlikte çalışanları ve arkadaşlarıyla birlikte işyerinde temizlik çalışmasına başladı.

“İŞYERİMDE 100 BİN TL ZARAR VAR”

İşyerinin arka kısmında bulunan atölye ve malzemeler tamamen yanıp kül olurken, yanan malzemeler işyerinden dışarı çıkarıldı. Yangınla ilgili raporun itfaiye tarafından çıkarılacağını belirten Mutlu Önal, “Benim bugüne kadar hiçbir kimse ile yaşadığım bir tartışma bile yoktur. Eğer bu kundaklamaysa buna anlam veremem. İşyerimde 100 bin TL dolayında zarar var. Maalesef işyerim sigortalı değil” dedi.

Bir günde iki kere yangın çıkan tekne battı Bir günde iki kere yangın çıkan tekne battı Beşiktaş'ta dün akşam saatlerinde yangın çıkan lüks bir tekne, gece saatlerinde yeniden alevlere teslim oldu. Ekiplerin müdahale ettiği ve yaklaşık 3 saat süren yangın sonrası tekne küle dönerek battı.

Gebze'de 7 katlı bir binada yangın çıktı Gebze'de 7 katlı bir binada yangın çıktı Kocaeli’nin Gebze ilçesinde 7 katlı bir binanın en üst katındaki avukatlık bürosunda yangın çıktı.

Beyoğlu’nda tekstil atölyesinde yangın! Beyoğlu’nda tekstil atölyesinde yangın! Beyoğlu’nda bir tekstil atölyesinde çıkan yangında etkilenen 9 kişiye sağlık ekiplerince müdahale edilirken çıkan yangın itfaiye ekiplerinin uğraşlarıyla söndürüldü.