Geçitğimiz günlerde Kartal'daki evinden ayrıldıktan sonra sırra kadem basan 16 yaşındaki lise öğrencisi Arda, her yerde aranıyordu. Meraklı bekleyişi süren aile, oğullarının hayatından endişe ediyordu. Arda ile ilgili kahreden haber bugün geldi. Talihsiz gencin cesedi Aydos Ormanı'nda bir ağaca asılı halde bulundu. 

VATANDAŞLARIN İHBARI ÜZERİNE BULUNDU
Kartal Esentepe Mahallesi'ndeki evinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 16 yaşındaki Kartal Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi öğrencisi Arda Yurtseven’i bulmak için arama çalışmaları yürütülüyordu. Gencin cansız bedeni bugün Aydos Ormanı'nda bir ağaca asılı halde bulundu. Ağaca asılı cesedi gören vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı çalışmada cansız bedenin Arda Yurtseven’a ait olduğu belirlendi. Polisin olayla ilgili çalışması sürüyor.

4 gündür kayıptı! Otizmli çocuk sonunda bulundu 4 gündür kayıptı! Otizmli çocuk sonunda bulundu Avustralya’da 3 yaşındaki Anthony 'AJ' Elfalak, cuma günü ailesinin Sidney’e 150 kilometre mesafedeki geniş kırsal arazisinde kayboldu.

16 yaşındaki Tuana 5 gündür kayıp! Her yerde aranıyor 16 yaşındaki Tuana 5 gündür kayıp! Her yerde aranıyor Kocaeli'de yaşayan 16 yaşındaki Tuana Kılıç, 5 gün önce yanına bir miktar para alarak ortadan kayboldu. Kılıç'ın perişan olan ailesi ise her yerde kızlarını arıyor.

9 gündür kayıp olan zihinsel engelli genç için ekipler seferber oldu 9 gündür kayıp olan zihinsel engelli genç için ekipler seferber oldu Adana’da 9 gün önce evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 18 yaşındaki zihinsel engelli genç için arama kurtarma ekipleri seferber oldu.