Dünya evine giren Mehmet ve Vildan Özköse çiftinin düğününde yapılan takı merasimi herkesi şaşırttı. Kripto para yatırımcısı olan aile yakını Yunus Emre Yamonal tarafından gelin ve damada 3 bin TL değerinde 15 bin adet kripto para takıldı.

“İLK DEFA BÖYLE BİR TAKI GÖRÜYORUM”

Takı merasimi sırasında sunuş yapan bir kişi ise anons sırasında ilk defa böyle bir takı merasimi gördüğünü söylemesi üzerine salonda gülüşmeler yaşanması kameralara yansıdı. 3 bin TL değerinde kripto para takılan gelin ve damat ise kameralara bol bol poz verdiler.

DÜĞÜNLERDE KULLANILMAYA BAŞLANDI

Kripto paraların kullanımı son dönemde bir hayli artarken, artık düğünlerde takı olarak kullanılmaya başlandı. Türkiye'nin birçok kentinden benzer görüntüler geliyor.

Çin'den kripto paraya sert darbe! Çin'den kripto paraya sert darbe! Son zamanların dikkat çeken kripto para birimiyle ilgili Çin’den açıklama geldi. Çin, kripto para birimiyle ilgili tüm işlemlerin yasa dışı olduğunu ve yasaklanması gerektiğini söyledi.

Rusya'dan dikkat çeken kripto para hamlesi! Rusya'dan dikkat çeken kripto para hamlesi! Rusya'da "duygusal alımların" önüne geçmek amacıyla ülkedeki bankalardan kripto borsalarına yönelik ödemelerin yavaşlatılacağını duyurdu.

Kripto paralar çakıldı, yüzde 20'lik kayıp var Kripto paralar çakıldı, yüzde 20'lik kayıp var Kripto para piyasası tepetaklak oldu. Bir anda çöküşe geçen piyasada; Bitcoin yüzde 17 düşerek 43 bin dolar seviyesine gerilerken Bitcoin'in hareketini takip eden diğer altcoinlerde de büyük değer kaybı görüldü. Bitcoin bugün yüzde 20'ye yakın değer kaybetti.