Malatya’nın Battalgazi ilçesinde gerçekleşen trafik kazasında 3 araç birbirine girdi. Gerçekleşen kazada 4 kişi yaralandı.

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR 

Battalgazi ilçesi Çevreyolu Caddesi Milli Egemenlik alt geçidi mevkiinde meydana gelen kazada 44 FC 502 plakalı Renault marka hafif ticari araç, karşı şeride geçerek 63 MA 871 plakalı Renault ve 44 AS 355 plakalı Skoda marka otomobil ile çarpıştı.

4 KİŞİ YARALANDI

Kazada, araçlarda bulunan 4 kişi yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

FİLM İZLER GİBİ İZLEDİLER

Kazanın oluştuğu alt geçidin üzerinde toplanan onlarca vatandaş, kazayı meraklı gözlerle izledi. Kazayı film izler gibi izleyen vatandaşlar ilginç görüntüler oluşturdu. Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

Önce annesini sonra nişanlısını trafik kazasında kaybeden gencin vasiyeti yürek burktu! Önce annesini sonra nişanlısını trafik kazasında kaybeden gencin vasiyeti yürek burktu! Antalya’da yaşayan Burak Balcı 7 ay arayla annesini ve nişanlısını trafik kazasında kaybetti. Kazadan önce sözlüsü ile organlarını bağışlamak isteyen Balcı, organlarımın yarısını onun adına, yarısını da kendi adına bağışladı.

İstanbul’da zincirleme trafik kazası! İstanbul’da zincirleme trafik kazası! D-100 Karayolu Kartal geçişi Pendik istikametinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında iki kişi yaralandı.

Tedavisi için hastaneye gidiyordu! 100 metre kala trafik kazası geçirdi Tedavisi için hastaneye gidiyordu! 100 metre kala trafik kazası geçirdi Samsun'da sağlık sorunları nedeniyle hastaneye tedaviye giden genç kadın, hastaneye 100 metre kala içinde bulunduğu otomobilin bir başka otomobil ile çarpışması sonucu yaralandı.