ABD’nin Times Square metro istasyonunda korkunç olay. Metro istasyonunda bir şahıs trenin durağa yanaşmasını bekleyen bir yolcuyu itti.

HIZLA GELEN TRENE İTTİ

Durakta bekleyen bir kişi, aniden yerinden kalkarak önünde duran kadını raylara itti. Hızla gelen metroya çarpan kadın acı ile savuruldu. Çekilen görüntülerde savrulmanın şiddetiyle talihsiz kadının ayakkabısının fırladığı görülüyor. Hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

POLİS TARAFINDAN ARANIYOR

Olay yerinden kaçan zanlının ise kayıplara karıştığı öğrenildi.

Paraya para demiyorlar! Fenomenlerin kazançları dudak uçuklatıyor Paraya para demiyorlar! Fenomenlerin kazançları dudak uçuklatıyor Son dönemde fenomen isimler sosyal medya hesaplarını şirket gibi kullanmaya başladı. Özellikle sosyal medyalarından link bırakarak reklam yapan fenomenlerin aldıkları ücretlerde çok konuşulmaya başlandı. Instagram’da ciddi bir takipçi sayısı olan isimler arasında yer alan Duygu Özaslan, Danla Biliç, Gamze Erçel, Aslıhan Doğan Turan, Rachel Araz ve Yasemin Özilhan'ın aldıkları ücretler ise dudak uçuklattı.

Pjanic iddialı konuştu: Ne varsa kazanacağız Pjanic iddialı konuştu: Ne varsa kazanacağız Beşiktaş'ın Boşnak orta sahası Miralem Pjanic, “Türkiye’nin en büyük kulübüne geldim. Sergen Yalçın bir efsane. Sakatlar dönünce nasıl bir takım olacağımızı ben iyi biliyorum” dedi.

Taha Akgül bronz madalya kazandı Taha Akgül bronz madalya kazandı Milli sporcumuz Taha Akgül, Dünya Güreş Şampiyonası kapsamında çıktığı bronz madalya mücadelesini kazanarak dünya üçüncüsü oldu.