Kırıklareli'nin Pınarhisar ilçesinde yaşayan O.T., salça kaynatmak için evinin bahçesinde ateş yaktı. Ateş, rüzgar nedeniyle bahçede bulunan kuru otlara sıçradı.

Kısa sürede büyüyen yangın, önce O.T.'nin evine, daha sonra da komşusu H.T.'nin evine sıçradı. Haber verilmesi üzerine bölgeye çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Yangın, itfaiyenin 2 saatlik müdahalesiyle söndürülürken O.T.'nin evi kullanılmaz hale geldi. Komşusu H.T.’nin evinde de hasar oluştu.

Garajda yangın çıktı, alevler evi sardı Garajda yangın çıktı, alevler evi sardı Bolu’da 2 katlı bir evin garajında yangın çıktı. Ön kısmını alevlerin sardığı evde mahsur kalan kadın itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Muğla'da orman yangını kontrol altına alındı Muğla'da orman yangını kontrol altına alındı Muğla'nın Dalaman ilçesinde gece saatlerinde başlayan orman yangını kontrol altına alındı.

Evde yangın çıktı, apartman sakinlerini sokağa döküldü Evde yangın çıktı, apartman sakinlerini sokağa döküldü Aydın'ın Efeler ilçesindeki bir evde çıkan yangın apartman sakinlerini sokağa döktü.