Kastamonu'da bulunan bir apartmanda kötü kokuların yayılarak vatandaşları rahatsız etmesi üzerine korkunç bir ger.ek orataya çıktı. Zira koku kendisinden 15 gündür haber alınamayan bir gence aitti. Talihsiz gencin 15 gün önce hayatını kaybettiği, yalnız olduğu için de kokana kadar öldüğünün fark edilmediği öğrenildi.

CESEDİ 15 GÜN BOYUNCA FARK EDİLMEDİ
Edinilen bilgiye göre, Kastamonu’da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Taşköprü Caddesi üzerinde bir apartman dairesinde kötü kokuların gelmesi üzerine komşular, durumu emniyet güçlerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, kapı açılmayınca itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Ekipler, apartman dairesine girdiklerinde bir cesetle karşılaştı. Yapılan incelemede cesedin Uğur Kabal isminde bir gence ait olduğu belirlendi. Tek başına yaşadığı öğrenilen Uğur Kabal’ın yaklaşık 15 gün önce vefat ettiği tespit edildi.

OLAYA İLİŞKİN SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Yapılan incelemenin ardından Uğur Kabal’ın cenazesi, polis ve itfaiye ekiplerinin de yardımıyla otopsi yapılmak üzere Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesinin morguna kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

2 gündür kayıp olan 65 yaşındaki adam metruk binada ölü bulundu 2 gündür kayıp olan 65 yaşındaki adam metruk binada ölü bulundu Elazığ’da kayıp olaran aranan 65 yaşındaki yaşlı adam metruk bir binada ölü bulundu.

2 yıldır kayıp gencin cesedi barajda bulundu 2 yıldır kayıp gencin cesedi barajda bulundu Çorum'daki barajda bulunan cesedin, 2 yıl önce evden ayrılarak kayıplara karışan 21 yaşındaki Mücahit Bolat’a ait olduğu öğrenildi.