Brezilya’da Formoso Nehri'ne dalış yapan Bartolomeo Bove, ilginç bir olayla karşılaştı. Nehrin dibinde 7 metre uzunluğunda olan anakonda yılanı ile karşı karşıya geldi.

SU ALTINDA 10 DAKİKA DURABİLİYOR

Zehirsiz yılanlar olan yeşil anakondalar su altında 10 dakika durabilen canlılar olarak bilinir.

ANAKONDA İLE BURUN BURUNA GELDİ

Su altı kameramanı Bartolomeo Bove, Formoso Nehri'ne dalış yaptı. Bove nehrin dibinde yeni keşif bulmayı beklerken bir anda yeşil dişi bir anakonda ile burun buruna geldi.

DÜNYANIN EN BÜYÜK YILANI

Dünyanın en büyük yılanlarından olan anakondaların doğada sinsi bir duruşları vardır. Kendilerini çok yormayan bu canlılar agresif hamleler de yapmaz. İzleyenlerin nefesini tuttuğu görüntülerde kameramanı karşısında gören anakonda, sessizce Bove'dan uzaklaşmayı tercih etti.

7 METRE VE 90 KİLOGRAM AĞIRLIĞINDA

Uzunluğu 7 metre ve ağırlığı 90 kilogram olan dişi anakondayı görüntülemeyi başaran Bove, eşsiz anları sosyal medya hesabından yayınladı.

Serbest dalışçı Fatma Uruk, 2021 yılı için heyecanlı Serbest dalışçı Fatma Uruk, 2021 yılı için heyecanlı Uruk, "Tüm Türkiye rekorlarını kıracağım, bir dünya rekoru denemesi daha olacak. Ekim gibi Kaş'ta olacak Uluslararası World Cup'a katılacağım. Hedeflerimiz büyük"

Türk Polis Teşkilatının 176. yılı Gökpınar Gölü'nde Türk bayraklı dalışla kutlandı Türk Polis Teşkilatının 176. yılı Gökpınar Gölü'nde Türk bayraklı dalışla kutlandı Sivas'ta, Yıldız Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçede doğal akvaryumu andıran ve turkuaz mavisi görünümüyle dikkati çeken Gökpınar Gölü'ne dalış yaparak Türk bayrağı açtı.

Vatan ve millet sevdalısı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12. yılında anılıyor Vatan ve millet sevdalısı Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12. yılında anılıyor Çok genç yaşta siyasete atılan, darbe döneminde yaşadıklarına rağmen devletine küsmeyen, her dönem millet iradesinin yanında yer alan duruşuyla dikkati çeken Muhsin Yazıcıoğlu'nun, vefatının üzerinden 12 yıl geçti.