Saat 16.30 sıralarında Avcılar Cihangir Mahallesi’nde 5 katlı binanın en üst katında oturan E.Y. isimli yaşlı kadın cam temizlemek için balkona çıktı. Camı silerken dengesini kaybeden kadın 5’inci kattan aşağı düştü. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Çevrede güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, aşağı düşen kadının olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yeri inceleme ekipleri olay yerinde inceleme yaparken, yaşlı kadının cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

"TERAS KATINDAN AŞAĞI DÜŞMÜŞ"

Yaşlı kadının komşusu Alim Kılıç, “İş çıkışı geldim. Dediler ‘Sizin orada bir hanımefendi düşmüş.’ Ben de aceleyle geldim buraya. Zaten üzerini örtmüşlerdi. Tanıyordum kendisini, 65-70 yaşlarındaydı. Bir kızı, bir damadı vardı. Arada kızı geliyordu beraber kalıyorlardı. Komşuların dediğine göre camı temizlerken teras katından aşağı düşmüş. Olay yerinde hayatını kaybetmiş” dedi.

Siparişi yetiştirmek isterken canından oluyordu Siparişi yetiştirmek isterken canından oluyordu Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yemek siparişini yetiştirmek isterken kırmızı ışıkta yolun karşısına geçen yaya otomobilin çarpmasıyla yola savruldu.

12 yaşındaki çoban, koyunu kurtarmak isterken canından oldu 12 yaşındaki çoban, koyunu kurtarmak isterken canından oldu Konya'da yürek yakan bir olay yaşandı. Sürüdeki koyun havuza düştü. Peşinden giden 12 yaşındaki M.D. de suda boğuldu.