Karaisalı ilçesindeki köprü civarında, uçurum kenarında selfe çekmek isteyen M.S. (26) ve H.N.K. (21) uçurumdan düştü. İki kişinin düştüğünü görenler durumu yetkililere bildirdi. Olay yerine sevk edilen jandarma, itfaiye ve AFAD ekipleri kurtarma çalışması başlattı. Sağlık ekipleri düştüğü yerden çıkartılan iki kişiden H.N.K'nin hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralı M.S. ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Selfie yıldızı goril olarak tanınmıştı! Bakıcısının kollarında hayatını kaybetti Selfie yıldızı goril olarak tanınmıştı! Bakıcısının kollarında hayatını kaybetti Afrika’da, Virunga milli parkında çekilen bir selfie’de poz veren e tüm dünyada selfie çektiren goril olarak tanınan 'Ndakasi' 14 yaşında öldü.

Selfie çekerken canından oldu Selfie çekerken canından oldu Şanlıurfa’da tüfekle özçekim yapmak isteyen 19 yaşındaki genç, silahın ateş alması ile hayatını kaybetti.

Hepsi bir selfie için… Hayatlarını tehlikeye attılar Hepsi bir selfie için… Hayatlarını tehlikeye attılar İngiltere'de bir grup turist fotoğraf çekmek için uçurum kenarında hayatlarını hiçe sayarak birbiriyle yarıştı.