Yaşlı adam minibüs beklerken canından oldu. Olay, bugün Ödemiş'in en işlek caddelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir otobüs durağında meydana geldi. Kızılcaavlu Mahallesi'ne gitmek isteyen 66 yaşıyan Nuri Bilgen köy minibüsünü beklemeye başladı.

Hareketsiz durması üzerine çevredeki esnaf, yaşlı adamın durumundan şüphelendi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Bilgen’in öldüğünü tespit etti.
Savcı tarafından yapılan incelemenin ardından Bilgen’in cansız bedeni, ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Anne babası öldürülen genç: Amcam beni de öldürecekti Anne babası öldürülen genç: Amcam beni de öldürecekti Kayseri'de Firdevs Öztürk ve Mehmet Turhan'ın ölümüne ilişkin görülen dava bugün devam etti. Çiftin oğullar, amcasının kendisini de öldürmek istediğini ancak başaramadığını söyledi.

Üzerine pamuk balyası düşen genç işçi öldü Üzerine pamuk balyası düşen genç işçi öldü Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde üzerine pamuk balyası düşen genç hayatını kaybetti.