Antalya Konyaaltı ilçesinde market işleten Hasan Kaçar (33) ve 11 aylık oğlu Sadrettin, 7 Ekim’de ölümden döndü. Baba-oğul, Pitbull’un elinden zor kurtuldu.

Bu dehşet verici olay şöyle yaşandı: Saat 19.30 sıralarıydı. Markete bir müşteri geldi. Hasan, müşteriyle ilgilenirken kapının önünde Pitbull’uyla M.T.O. belirdi. Köpek bir anda sahibinin elinden kaçtı, markete daldı, Sadrettin’in üzerine atladı. Hasan, oğlunu kurtarmak isterken Pitbull onu da altına aldı. Köpeğini zar zor zapt eden M.T.O. bölgeden uzaklaştı. Baba Kaçar kolu ve bacağından, oğlu ise yüzüyle kulağından yaralandı. İkisine de hastanede dikiş atıldı. 

Pitbull’un sahibinden şikâyetçi olan Hasan Kaçar “Köpeğin ağzında ağızlık yoktu. Önce başka bir köpekle kavga etti. Sonra oğluma saldırdı. Çocuğumun yüzünü parçaladı. Beni kolumdan yakalayıp 20 metre sürükledi. Maalesef, oğlum bu saldırının izlerini ömrü boyunca taşıyacak. En ufak bir ses duyduğunda korkuya kapılıp ağlıyor. Kedi gördüğünde bile ortalığı ayağa kaldırıyor. Şikâyetçi olduk ama köpeğin sahibi denetimli serbest bırakıldı. Ceza almasını istiyorum” dedi.

Eşi Sevim Kaçar da “Oğlumun elmacık ve çene kemiği görünüyordu, kulağı sallanıyordu. Artık çocuğumu marketin içine bile sokamıyoruz” diye konuştu.

Antalya'da pitbull dehşeti: Sahibinin gözü önünde köpeği öldürdü Antalya'da pitbull dehşeti: Sahibinin gözü önünde köpeği öldürdü Antalya'da Berrak İpek Tatbul’a ait olan “Kuzu” isimli köpek, köpek ağızlığı bulunmayan sahipli bir pitbullun saldırısı sonucu ağır yaralanarak öldü. Genç kızın paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Pitbull dehşeti: 9 yaşındaki çocuğa 30 dikiş atıldı Pitbull dehşeti: 9 yaşındaki çocuğa 30 dikiş atıldı Kartal’da sorumsuz bir vatandaş tarafından, çocukların oynadığı sokak üzerinde gezdirilen pitbull cinsi köpek, 9 yaşındaki çocuğa bir anda saldırdı. Neye uğradığını şaşıran küçük çocuk yere yığılırken çevredekiler de köpeği durdurmaya çalıştı. Mahallelinin uzun uğraşları sonucu köpek saldırısından kurtarılan çocuğa 30’a yakın dikiş atıldı. Pitbull cinsi köpeğin 9 yaşındaki çocuğa saldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.