Antalya Muratpaşa’ya bağlı Karaalioğlu Parkı’nda trajikomik bir kaza yaşandı. Kadın sürücü E.T, yol tarifi almak için cep telefonundan navigasyonu açtı. E.T, haritada yolu takip ederken kendisini merdivenlerde buldu. Araç burada asılı kalırken olay yerine polis geldi. Kazadan yara almadan kurtulan kadının 1,33 promil alkollü olduğu belirlendi.

"BİR EL ATIN KURBAN OLAYIM"

Kadına ceza yazılırken otomobili, çekici yardımıyla kurtarılıp otoparka götürüldü. Öte yandan, bu yaşanılanlar bir vatandaş tarafından videoya alındı. Vatandaşların sürücüye “Bırakın, karışmayın merdivenlerden insin. Abla el frenini indirseydin keşke. Bas gaza abla” şeklinde konuşmaları dikkat çekerken E.T. buna karşılık “Bir el atın kurban olayım. Burada takıldım. Evime gideceğim” ifadelerini kullandı.

Kaza kavgası cinayetle sonlandı Kaza kavgası cinayetle sonlandı Kırklareli'de iki otomobil kaza yaptı. Ardından kavga yaşandı. Bir kişi aldığı darbelerle hayatını kaybetti.

Belediye başkanının içinde olduğu otomobil kaza yaptı: Ölü ve yaralılar var Belediye başkanının içinde olduğu otomobil kaza yaptı: Ölü ve yaralılar var Konya’da, Tuzlukçu İlçe Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’nın da içerisinde bulunduğu bir otomobil kaza yaptı. Kaza sonucunda 1 kişi hayatını kaybetti, başkan ve bir diğer yolcu ise yaralandı.

Feci kaza! Yük treni otomobili biçti Feci kaza! Yük treni otomobili biçti Slovakya'da bir yük treni hemzemin geçitteki uyarılara dikkat etmeyerek seyir halinde bulunan bir otomobile çarptı. Aracın biçildiği kazada sürücü olan yaşlı adam feci şekilde hayatını kaybetti.