Saat 20.00 sıralarında Avcılar Tahtakale Mahallesi Sakin Sokak’taki metruk bir binada çıktı. İddiaya göre, sokak içerisindeki metruk binada henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Binanın yandığını gören vatandaşlar itfaiye ve polis ekiplerini arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri ise yangına müdahale etti.

Yangın ekiplerin yaptığı yaklaşık bir saatlik çalışmanın ardından kontrol altına aldı. Yangının tamamen söndürülmesinin ardından, ekipler binada inceleme yaptı. Herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın olmadığı öğrenildi.

"SIVALARIMIZ DÖKÜLDÜ"

Yangının görgü tanığı olduğunu ifade eden Şerif Bağuç, “Sıvalarımız döküldü. Evimiz zarar gördü. Bunu kim karşılayacak. Muhtarı defalarca aradım. Baliciler geliyor diye. Polis geliyordu. İlgilenen yok. Ben ne yapacağım şimdi asgari ücretle çalışan bir kişiyim. Zararı nasıl karşılayacağım. Yanan yer boş bina. Balicilerin mesken tuttuğu yer” dedi.

Bursa’da bir tekstil fabrikasında yangın çıktı Bursa’da bir tekstil fabrikasında yangın çıktı Bursa'da bir tekstil fabrikasında meydana gelen yangın çevredekileri korkuttu. İhbar üzerine gelen ekiplerin müdahalesi ile ile yangın söndürüldü.

Bağcılar’da 4 katlı binada korkutan yangın Bağcılar’da 4 katlı binada korkutan yangın Bağcılar’da 4 katlı bir apartmanın en üst katındaki dairede yangın çıktı. Dumandan etkilenen dairedeki 3 kişi hastaneye kaldırılırken, yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.