Develi ilçesine bağlı Hasan Şahan Mahallesinde evinde yangın çıkan engelli Fatma Yaşar’ın yangın sonrasında evinde oluşan maddi hasar, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın talimatıyla gideriliyor.

FATMA ANNEMİZİN YARALARINI SARMAK İÇİN SEFERBER OLDU

Develi Belediyesi olarak mağduriyet içerisinde olan Develililerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Cabbar, “Fatma annemizin evinde oluşan maddi hasarı gidermek annemizin yaralarını sarmak için ekiplerimiz seferber olmuş durumda. Fatma annemize bir kez daha geçmiş olsun diyor, ekiplerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kendisinin sağlık durumundan dolayı zararı gideremeyeceğini belirten Fatma Anne de Cabbar Başkana ilgisinden dolayı şükranlarını iletti” diye konuştu.

Tırın kupasında yangın çıktı, başka bir tırın brandasına da sıçradı Tırın kupasında yangın çıktı, başka bir tırın brandasına da sıçradı Kocaeli'de park halindeki tırın kupasında çıkan yangın, başka bir tırın brandasına sıçradı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alınırken, alev alev yanan tırı görünce panikle dışarıya çıkan vatandaşlar ise o anları saniye saniye kaydetti.

Bu evin gizemi çözülemiyor! Her gün yangın çıkıyor Bu evin gizemi çözülemiyor! Her gün yangın çıkıyor Kastamonu Kurusaray köyündeki bir evde son bir haftada 5 defa yangın çıktı. Ne evde oturanlar, ne yetkililer bu durumu açıklayabildi.