İstabul Fatih'te trafikte sorun yaşayan engelli birey, söz konusu kişilerle tartışmaya başladı. Tartıştığı şahıslar tarafından darp edilen vatandaşı çevredekiler kurtardı. Saldırganların silahla etrafa ateş ettikleri de öğrenilirken, polis tarafından gözaltına alındıkları bildirildi.

4 KİŞİ ENGELLİ VATANDAŞA SALDIRDI
Alınan bilgiye göre, Aksaray'daki bir işletmenin sahibinin engelli kardeşi Serhat İsmailoğulları, kullandığı minibüsle iş yerinden ayrılmak üzere hareket etti. Bu sırada, İsmailoğulları ile bir taksideki 4 kişi arasında yol verme meselesinden tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda, taksiden inen 4 kişi İsmailoğulları'nı darbetti. Bunun üzerine çevredeki esnaf ile engelli sürücünün yanındaki kişi de olaya müdahale etti.

SİLAH VE BIÇAKLARLA SALDIRMAYA ÇALIŞTILAR
Olay yerinden ayrılan 4 kişi, bir süre sonra yanlarına aldıkları silah ve bıçaklarla geri döndü. Tekrar başlayan kavgada, engelli sürücüye saldıranlardan ikisi silahla çevreye ateş açtı. Bazı iş yerleri zarar görürken, olaya müdahale eden esnaf, silahlı 2 kişiyi etkisiz hale getirdi. Bıçaklı 2 şüpheli ise olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, kavgaya karışanları gözaltına alarak, polis merkezine götürdü.

Bu arada, ateşlenen silahtan çıkan mermilerden birinin, zarar gören iş yerindeki piknik tüpünün hemen yanına isabet ettiği görüldü. Öte yandan, trafikte çıkan tartışma ve ardından yaşanan silahlı-bıçaklı kavga, güvenlik kamerasına da yansıdı.

Polis ekiplerinin olayla ilgili başlattıkları çalışma sürüyor.

Kedisinin ölümünden sorumlu tuttuğu veterineri darp etti Kedisinin ölümünden sorumlu tuttuğu veterineri darp etti Samsun’un Bafra ilçesinde iç kanama geçiren kedisini, götürdüğü veterinerde ameliyat sonucu kaybeden şahıs veterinerde çalışan kadını darp etti.

Babannesini darp eden torun serbest bırakıldı Babannesini darp eden torun serbest bırakıldı Samsun’un Bafra ilçesinde babaannesini darp ederek telefonunu çalan torun serbest bırakıldı.

Eski eşi tartışma çıkardı: Engelli babasını darp etti Eski eşi tartışma çıkardı: Engelli babasını darp etti Gaziantep’te akıl alamaz olay. Engelli bir adam, kızının eski eşi tarafından darp edildi. Kanlar içinde kalan engelli adamın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Uzaklaştırma kararı olmasına rağmen kızının eski eşi tarafından evlerinde darp edildiğini iddia eden engelli adam, yetkililerden yardım istedi.