DUYGU YILMAZ

Baklava desenini hatırlatan kapitone montlar bu sezon hiç olmadığı kadar popüler oldu. Kapitone deseni yoğun olarak son yıllarda görmeye başlamış olsak da geçmiş yıllardan günümüze gelen bir işleme çeşidi olduğunu söylemek mümkün. İki kumaş arasına dolgu malzemelerinin yerleştirilerek daha sonra da farklı geometrik şekillerin dikilmesiyle oluşan bu kumaşın hem estetik bir duruşu hem de soğuğa karşı korunaklı bir yapısı var.

Bu sezonun modası kapitone montlar

Bu sebeple de çok tercih edilen kapitone montları hemen her markada, çeşitli renk ve tasarımlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle gündelik ve sportif eşleştirmelere çok uygun olan kapitone montları, ters köşe bir etki oluşturmak için şık bir elbisenin üzerine de tercih edebilirsiniz.

Eskinin abası şimdinin modası! Çobanların giydiği abalar her kesimden ilgi görüyor Eskinin abası şimdinin modası! Çobanların giydiği abalar her kesimden ilgi görüyor Bir zamanlar çobanların giydiği abalar, son dönemde doğal ve sağlıklı olması sebebiyle günümüz moda anlayışı ile işlenmiş modelleri ile farklı kesimler tarafından da tercih ediliyor. Kış aylarında sıcak tutan giysi, romatizmal hastalıkları olanlardan da ilgi görüyor.
2021 yaz sezonunun abiye koleksiyonu moda severlerle buluşuyor 2021 yaz sezonunun abiye koleksiyonu moda severlerle buluşuyor Moda dünyasının iki önemli markası DeFacto ve Nihan Peker, 2021 yaz sezonunun abiye koleksiyonu için bir araya geliyor.