Bartın'ın Karasu köyünde oturan Ercan Ö. (27), telefonla eski sevgilisi Azize Gülmez’i (25) aradı. İkili arasında tartışma yaşandı. Öfkelenen Ercan Ö, genç kızın çalıştığı fındık deposuna gitti. Eski sevgililer, tartışmasına deponun ikinci katında devam etti. Belinden tabanca çeken Ercan Ö, Azize'yi göğsünden vurdu. Kendisini engellemeye çalışan depo çalışanlarından Emrullah Y'yi (26) de ayağından, sırtından ve başından kurşunladı. Ardından aracına atlayıp kaçtı.

KATİL ARANIYOR

Yaşanılanlar sonrası olay yerine jandarma ve salık ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı. Azize doktorların çabasınra rağmen hayatını kaybetti.  Emrullah Y'nin de durumunun ağır olduğu belirtildi. Güvenlik güçleri, her yerde katil zanlısını arıyor.

Esrarengiz cinayet: Göğsünden vurularak öldürüldü Esrarengiz cinayet: Göğsünden vurularak öldürüldü İki arkadaşı ile birlikte hava almak için dışarı çıkan çiftçi, bulunduğu bağ evinin bahçesinde göğsünden vurulup öldürüldü.

Bir kadın cinayeti daha! 500 lira nafaka ödememek için dehşeti yaşattı Bir kadın cinayeti daha! 500 lira nafaka ödememek için dehşeti yaşattı Gaziantep'te başanma davası süren kadının 500 lira nafaka talep etmesini kabullenemeyen cani koca, talihsiz kadını 12 bıçak darbesiyle ağır yaralamıştı.