Gaziantep Nizip'e Kocatepe Mahallesi'nde annesi Fatma T. (65) ile birlikte yaşayan Fatih T. (28), oturdukları evi ateşe verdi. Ardından silahla çevreye rastgele ateş açtı. Fatma T. bu sırada oğlundan kaçarak komşusuna sığındı. Ancak kadın burada fenalaştı. İhbar üzerine olay yerine jandarma, itfaiye ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi. 

RUHSAL PROBLEMLERİ VARMIŞ

Kalp krizi geçirdiği anlaşılan kadın hayatını kaybetti. Mahalle sakinlerinin desteğiyle itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı. Jandarma ekipleri ise Fatih T'nin yakalanması amacıyla çalışma başlattı. Şahsın,  ruhsal problemleri olduğu iddia edildi. Öte yandan, Fatma T'nin cenazesi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Nizip Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Evlat acısına dayanamayan baba 1 gün sonra oğluna kavuştu Evlat acısına dayanamayan baba 1 gün sonra oğluna kavuştu Denizli'de koronavirüsten hayatını kaybeden AK Parti İl Başkan Yardımcısı Osman Tataroğlu’nun babası Yaşar Tataroğlu, kendisinden gizlenen haberi saladan öğrenince kalp krizi geçirdi. Evlat acısına 1 gün dayana bilen baba, oğlunun yanına defnedildi.

Hayırsız evlatlara miras yok Hayırsız evlatlara miras yok Yargıtay 3. Hukuk Dairesi, evi terk ederek ailesi ile tüm sosyal ilişkilerini sonlandıran, anne-babası hastalandığında dahi ziyarete gelmeyen, hatırını bile sormayan evladın, vasiyetname ile mirasçılıktan çıkarılabileceğine hükmetti.