Başakşehir Güvercintepe’deki bir caminin bahçesinde çarşafa sarılı 4 aylık bir bebek cesedi bulundu. Çarşafta bebek olduğunu görenler durum polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede bulunan vatandaşları uzaklaştırarak inceleme yaptı.

Çalışmaların ardından bebeğin cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis ekipleri, bebeği bırakan kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Olayla alakalı konuşan Umut Kaya adlı vatandaş, “Öğle saatlerinde olmuş burada camii bahçesine bırakmışlar. Herhalde bende yeni duydum komşulardan. Burada mavi bir poşetin içerisine koyarak ağaç dibine bırakmışlar” dedi.


Geri dönüşüm tesisinde atıkların içinden bebek cesedi çıktı Geri dönüşüm tesisinde atıkların içinden bebek cesedi çıktı Eskişehir’de geri dönüşüm tesisinde atıklar arasından yeni doğmuş bir bebek cesedi çıktı.

Ayvalık’ta vahşet: Poşet içerisinde bebek cesedi bulundu Ayvalık’ta vahşet: Poşet içerisinde bebek cesedi bulundu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, bir poşet içerisinde bebek cesedi bulundu.