Sakarya'da yaşayan bir genç, yaptığı magandalıklarla sınır tanımadı. Polis maketine ‘puşi’ takan şahıs, konvoyda uzun namlulu silahlar ile havaya ateş açıp cemiyet mafyası adıyla paylaşımlar yaptı.

DEFALARCA RASTGELE ATEŞ ETTİ
Sakarya’da bir düğün öncesinde dizi setlerini aratmayan görüntüler ortaya çıktı. Kendisini ‘Cemiyet Mafyası’ olarak adlandıran genç, arkadan çalan Kurtlar Vadisi dizi müziği ile videoya çekip sosyal medyada paylaştı. Masa üzerinde bulunan paralar, silahlar ve mermilerin çekilerek paylaşıldığı videonun devamında magandalar, düğün konvoyunda araçtan uzun namlulu silah ile defalarca rastgele dışarıya ateş açtı.

MAKET POLİSE PUŞİ TAKTI
Öte yandan, paylaşılan videoda bir gencin oturduğu masanın üzerinde para, silah, mermi ve araba anahtarlarının yanı sıra arkada görülen polis maketi üzerine atılan ve erkek şalı olarak bilinen ‘puşi’ de dikkatlerden kaçmadı.

Yol verme meselesinden tartışma çıktı: Okul servisine ateş açtı Yol verme meselesinden tartışma çıktı: Okul servisine ateş açtı Eskişehir’de yol verme meselesi yüzünden aralarında tartışma çıkan otomobil sürücüsü içerisinde öğrenci dolu olan okul servisine silahla ateş etti. O sırada çocuğunu okula bırakan bir kadın yaralandı.

Maganda damat şehrin ortasında dehşet saçtı Maganda damat şehrin ortasında dehşet saçtı İstanbul’da gelin alma merasimi sırasında havaya ateş açan maganda damat, vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Magandalık yaptığı yetmedi, sosyal medyada da paylaştı Magandalık yaptığı yetmedi, sosyal medyada da paylaştı Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde sürücü koltuğundaki damat, direksiyonu bırakarak eline aldığı pompalı tüfekle dehşet saçtı. O anlar sosyal medyada paylaşılınca büyük tepki topladı.