Sivas’a bağlı Sarıyar köyü girişinde kaza yapan arkadaşının yardımına koşan bir kişi, kullandığı traktörün altında kalarak hayatını kaybetti.

ARKADAŞINDAN YARDIM İSTEDİ

Ali Şahin kullandığı özel otomobili ile kaza yaptı. Yoldan çıkan aracını kurtarmak için Akay Kara’dan yardım istedi.

TRAKTÖR DEVRİLDİ

Kaya traktörü ile olay yerine gitti. Ali Şahin traktör yardımı ile şarampole devrilen aracı kurtarmak isterken kullandığı traktör devrildi.

HAYATINI KAYBETTİ

Traktörün altında kalan Kaya olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan Şahin ise ambulansla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

İşçiliği ve masrafı yok: 4 dönüme ekti, 90 bin lira kazanç bekliyor İşçiliği ve masrafı yok: 4 dönüme ekti, 90 bin lira kazanç bekliyor Sebze üretiminde artan maliyetlerin yanında kazancın da azalması, çiftçileri farklı arayışlara yöneltti. Antalyalı bir çiftçi, serasına diktiği aloe vera bitkisinden yıllık 90 bin lira kazanç sağlamayı hedefliyor.

MasterChef’te dokunulmazlık oyununu aileler belirledi! İşte kazanan takım MasterChef’te dokunulmazlık oyununu aileler belirledi! İşte kazanan takım Dün akşam MasterChef’te eleme heyecanı yaşandı. Yarışmacıların aileleri gelerek yapılan yemekleri tadarak puan verdi. Puanlamanın sonunda kazanan takım mavi oldu.

Rusya’daki maden kazasında can kaybı 52’ye yükseldi Rusya’daki maden kazasında can kaybı 52’ye yükseldi Rusya’nın güneyindeki Listvyazhnaya dün yaşanan kömür madeni faciasında can kaybı 52’ye yükseldi.