Aksaray, 9 gündür 17 yaşındaki Edanur Günay'ı arıyordu. Babasıyla tartıştıktan sonra evden ayrılarak sırra kadem basan Edanur'dan güzel haber geldi. 17 yaşındaki genç kız Ankara'da ortaya çıktı.

ANKARA'DA ARKADAŞININ EVİNDE BULUNDU
Olay, geçtiğimiz hafta Şifahane Mahallesi 3102 Sokak'taki Çelik Apartmanı'nın 1'inci katında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 17 yaşındaki kızı Edanur Günay’ı çarşıda erkek arkadaşıyla gören baba, eve geldiğinde kızıyla tartışmaya başladı. Tartışmanın yaşandığı günün ardından sabah erken saatlerde evden çıkan Edanur Günay, 8 gündür evine dönmedi. Evden çıktığı günün akşamı kızının gelmemesi üzerine durumu polise bildiren baba Ramazan Günay (40), emniyet güçleri ile birlikte 8 gündür kayıp olan kızını aradı. Hiçbir yerde kızının izine rastlayamayan Günay bugün kızının Ankara’da bir arkadaşının evinde olduğunu öğrendi. Hemen Ankara’ya giden Baba Günay kızını arkadaşının evinde buldu.

20 gündür kayıp olan Kur’an kursu öğrencisinden kahreden haber 20 gündür kayıp olan Kur’an kursu öğrencisinden kahreden haber Bitlis'te 20 gün önce kaybolan ve her yerde aranan Kur’an kursu öğrencisi, Van Gölü kıyısında ölü olarak bulundu.

Bursa’da kayıp olan kızlar 4 gün sonra bulundu Bursa’da kayıp olan kızlar 4 gün sonra bulundu Bursa’da 4 gün önce işe gidiyorum diyerek evden çıkan 16 yaşındaki Ayşegül ve Gamze polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda bulundu.

5 yıldır kayıp sandıkları adam evinde ölü bulundu 5 yıldır kayıp sandıkları adam evinde ölü bulundu Muğla’da 5 yıldır kimsenin görmediği ve hakkında kayıp başvurusu yapılan adamın cesedi evinde bulundu. 5 yılın sonunda kimse kapısını çalmadığı için öldüğü öğrenilemeyen adamın cesediden geriye kemiklerinin kaldığı öğrenildi.