Samsun açıklarındaki yük gemisinde önce votka, ardından dezenfektan için Ukraynalı denizci, zehirlenerek komaya girdi.

DEZENFEKTAN İÇTİ

Rusya’dan Samsun’a buğday getiren yabancı bandıralı yük gemisinde görevli Ukrayna uyruklu 26 yaşındaki Maksym Stovba'nın gemi Samsun açıklarındayken önce votka ardından da dezenfektan içtiği iddia edildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Zehirlenen genç denizci, gemi ile Samsun Limanı’na getirilerek buradan da ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Komaya girdiği öğrenilen ve hayati tehlikesi bulunan Maksym Stovba’nın yoğun bakım servisinde tedavisi sürüyor.

Sergen ağır yenilgi sonrası net konuştu: İstifa dahil seçenekler gündemimde Sergen ağır yenilgi sonrası net konuştu: İstifa dahil seçenekler gündemimde Giresunspor karşısında alınan 4-0'lık mağlubiyetin ardından tepkilerin odağına oturan Sergen Yalçın, yönetimle görüştüğünü ve istifanın gündemind eolduğunu söyledi.

PSG transfer haberleriyle yine gündemde! Neymar için bomba iddia PSG transfer haberleriyle yine gündemde! Neymar için bomba iddia Ligue 1’de rakipleriyle puan farkını açan PSG, açık ara liderliğini sürdürüyor. Transfer haberleriyle gündemden düşmeyen Fransız ekibinde önce Mbappe sonra da Messi’nin takımdan ayrılmak istediği iddia edilmişti. Şimdi ise Neymar’a tekliflerin olduğu ve gönderilmek istendiği iddia edildi.

Kabinede gündem ekonomi Kabinede gündem ekonomi Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanıyor. Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılacak toplantının ana gündem maddesi, ekonomik gelişmeler olacak.