Adana’nın Seyhan ilçesinde müstakil eve hırsızlık için giren bir şüpheli, bahçedeki köpeğin havlamasıyla yakalandı. Yakalanan hırsız vatandaşlar tarafından öldüresiye dövüldü.

KÖPEĞİN HAVLAMASIYLA YAKALANDI

Yabancı uyruklu T.M. bir müstakil eve hırsızlığa girdi. Bu sırada evin bahçesinde bulunan köpek havlamaya başladı. Köpeğin havlamasına uyanan mahalleli hırsızı fark etti.

MEYDAN DAYAĞINA ÇEKİLDİ

T.M kaçmaya çalıştığı sırada vatandaşlara yakalandı. Vatandaşlar yakaladığı hırsızı öldüresiye darp etti. Daha sonrada durumu polise bildirip hırsızı teslim etti.

HASTANEYE KALDIRILDI

Hastaneye kaldırılan hırsızın tedavisi tamamladıktan sonra polis merkezine götürüleceği öğrenildi.

Ek gelir kazanmak için kozalak toplayan adam hırsızlar tarafından öldürüldü Ek gelir kazanmak için kozalak toplayan adam hırsızlar tarafından öldürüldü Evine ek gelir sağlamak için kozalak toplayan evli ve iki çocuk babası genç adam kozalaklarını çalmaya çalışan 6 kişi tarafından kozalak toplama aparatıyla dövülerek bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan adam yaşamını kaybetti.

Çiçek Abbas filmi Esenyurt’ta gerçek oldu: Hırsızlar lastikleri jantlarıyla çaldı Çiçek Abbas filmi Esenyurt’ta gerçek oldu: Hırsızlar lastikleri jantlarıyla çaldı Esenyurt’ta bir mahalle hırsızlar gözlerine kestirdikleri araçların lastiklerini jantlarıyla birlikte çaldı. Yaşananlar Çiçek Abbas filmindeki hırsızlık sahnesini akıllara getirdi.

Bursa'da bir ilginç hırsızlık: Kargo aracıyla gelip rögar kapağını çaldılar Bursa'da bir ilginç hırsızlık: Kargo aracıyla gelip rögar kapağını çaldılar Bursa'da kargo aracıyla gelen iki kişi rögar kapağını çalarak olay yerinden uzaklaştı.