Yeşilyurt ilçesinde, Fahri Kayahan Caddesi üzerinde bulunan bir kafede iki grup arasında 'kız' meselesi yüzünden başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Bıçakların da kullanıldığı kavgada, aldıkları darbe sonucu B.K., H.C. ve T.K. yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

7 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olayın şüphelilerini yakalamak için çalışma başlatan ekipler, kısa sürede olaya karıştıkları belirlenen 7 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kız meselesi silahlı kavgaya dönüştü! 1 kişi yaralandı Kız meselesi silahlı kavgaya dönüştü! 1 kişi yaralandı Kırıkkale'de kız meselesi yüzünden iki kişi arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada 1 kişi bacağından vurularak yaralandı.

Kız meselesi, satırlı kavgaya dönüştü Kız meselesi, satırlı kavgaya dönüştü Bursa’da 2 grup arasında kız meselesi yüzünden çıkan kavgada bir kişi satırla yaralandı.

Kız meselesi yüzünden arkadaşını gözünden bıçaklayıp öldürdü Kız meselesi yüzünden arkadaşını gözünden bıçaklayıp öldürdü Bağcılar’da bir kişi, kız meselesi yüzünden kavga ettiği arkadaşını gözünden bıçaklandı. Gözündeki bıçakla hastaneye kaldırılan şahıs öldü, saldırgan gözaltına alındı. Kavga anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.