Osmaniye'de orman yangını çıktı, çok sayıda ekibin karadan müdahalesi ile büyümeden söndürüldü. Düziçi ilçesi Söğütlügöl mahallesi Mahmutlar mevkiinde bulunan ormanlık alanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Gece karanlığında alevleri fark eden mahalle sakinleri durumu Düziçi İlçe Orman İşletme Şefliğine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ekip ile arazöz aracı sevk edildi.

İtfaiye ekiplerinin de destek verdiği yangına kısa sürede müdahale eden ekipler yangını kontrol altına aldı. Yangın bölgesinde soğutma çalışmaları başlatılırken yangınla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Antalya'da korkutan yangın, itfaiye ekipleri 6 çocuğu kurtardı Antalya'da korkutan yangın, itfaiye ekipleri 6 çocuğu kurtardı Antalya'da 2 katlı binada çıkan korkutan yangında dumandan etkilenen 6 çocuk itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

Canlarını zor kurtardılar: Yangını fark edip balkondan atladılar Canlarını zor kurtardılar: Yangını fark edip balkondan atladılar Elazığ'da bir şahıs, eski kız arkadaşının evini benzin döküp ateşe verdi. O sırada uyuyan 1'i çocuk 3 kişi, dumanları fark etmelerinin ardından balkondan atlayarak canlarını kurtardı.