Sakarya'da vardiyasını tamamladıktan sonra evine gitmek üzere iş yerinden ayrılan şahıs bir anda ortadan kayboldu. Kendisinden 2 gündür haber alınamayan İbrahim Gümüş'ün ailesinin endişeli bekleyişi sürüyor.

HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR
Edinilen bilgiye göre, Pamukova ilçesinde ikamet eden 37 yaşındaki İbrahim Gümüş, 2 gün önce iş yerindeki gece vardiyasından çıktıktan sonra kayıplara karıştı. Gümüş’ten haber alamayan eşi ise Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Adeta sırra kadem basan adam için ekipler arama çalışması başlattı. Kendisinden haber alınamayan Gümüş’ün hayatından endişe eden ailesi ise görenlerin polis veya jandarma ekiplerine bildirmesini istedi.

Kayıp olarak aranan genç öğretmenin cesedi bulundu Kayıp olarak aranan genç öğretmenin cesedi bulundu Batman’da ailesinin kayıp olarak bildirdiği 28 yaşındaki Türkçe öğretmeninin cesedi Antalya’da bulundu.

'Arkadaşım kayıp' diye ilan verdi... Katil kendisi çıktı 'Arkadaşım kayıp' diye ilan verdi... Katil kendisi çıktı Aydın'da 2017 yılında kaybolan ve son görgü tanığı en yakın arkadaşı olan, tekne işletmecisi 34 yaşındaki Ahmet Sakak'ın vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

20 gündür kayıp olan Kur’an kursu öğrencisinden kahreden haber 20 gündür kayıp olan Kur’an kursu öğrencisinden kahreden haber Bitlis'te 20 gün önce kaybolan ve her yerde aranan Kur’an kursu öğrencisi, Van Gölü kıyısında ölü olarak bulundu.