Aksaray merkeze bağlı Somuncu Baba Mahallesi'ndeki müstakil bir müstakil evde oturan 6 yaşındaki Suriye uyruklu F.E.İ, köpeğine mama vermek için bahçeye çıktı. Bu esnada sokak köpekleri bahçeye dalıp çocuğa saldırdı. F.E.İ'yi sesleri duyan dayısı Nevaf İ. kurtardı. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan çocuk hastaneye kaldırıldı.

Nevaf İ. "Köpekler yeğenimi ısırıyordu. Hemen sesini duyunca koştum ve kurtardım. Yeğenim, kafasından ve karnından yaralı. Allah korudu, hızlı davrandık kurtardık" diye konuştu.

Pitbulların yaraladığı Asiye'nin son durumunu doktoru açıkladı Pitbulların yaraladığı Asiye'nin son durumunu doktoru açıkladı Gaziantep'te iki pitbullun saldırısı sonucu ağır yaralanan minik Asiye'nin doku naklini gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Özkan küçük kızın son durumuna ilişkin açıklama yaptı. Asiye'yi uyandırdıklarını aktaran Özkan, "Bugün yarın inşallah toparlar" diye konuştu.

Bir Pitbull dehşeti de İstanbul'da! Tasmasız köpek çocuklara saldırdı Bir Pitbull dehşeti de İstanbul'da! Tasmasız köpek çocuklara saldırdı İstanbul Sultangazi'de basket sahasına tasmasız Pitbull daldı. Köpek, iki çocuğa saldırdı.