Denizli'nin Pamukkale ilçesinde kan donduran bir kadın cinayeti yaşandı. Anafartalar Mahallesi 2164 Sokak'ta tek katlı müstakil bir evde gerçekleşen olayda 70 yaşındaki Cafer G., 69 yaşındaki eşi Safiye G. ile tartışmaya başladı. Öfkeli koca eşini tüfekle göğsünden vurdu daha sonra da oğlu Ferhat G'yi arayarak durumu anlattı.

OĞLU İHBAR ETTİ
Şüphelinin oğlunun ihbarı üzerine bölgeye polis ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Safiye G'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

EVDE GÖZALTINA ALINDI
Talihsiz kadının cesedi, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırılırken katil koca evinde olayda kullanılan tüfekle gözaltına alındı.

Bursa'daki kadın cinayetinde yürek yakan detay Bursa'daki kadın cinayetinde yürek yakan detay Bursa Yıldırım'da oturan Hibetullah el Muhammed el Nasır, kocası tarafından öldürüldü. El Nasır ile görüntülü görüşmek isteyen Suriye'deki annesi, 10 yıldır yan yana gelemediği kızının cansız bedenini görünce gözyaşlarına boğuldu.

Manisa'da kadın cinayeti! 2 çocuğunun annesini öldürdü Manisa'da kadın cinayeti! 2 çocuğunun annesini öldürdü Son kadın cinayeti haberi Manisa'dan geldi. 2 çocuk annesi 43 yaşındaki Sadriye Şen kendinden 17 yaş büyük kocası tarafından vurularak öldürüldü.