Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan Yılmaz-Ebru Gürpe çifti, 2 Ocak tarihinde akşam markete ekmek almak için çıkan ve bir daha haber alınamayan 14 yaşındaki kızları Jale Gürpe için kayıp başvurusunda bulunmuştu. 5 gündür kızından haber alamadığını söyleyen anne Ebru Gürpe, çocuğunun kazağına sarılarak gözyaşı döküp yetkililerden yardım istemişti.

Ailenin kızlarının kaçırıldığını söylemesi üzerine İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri geniş çaplı inceleme başlattı. Kayıp kız öğle saatlerinde bulundu.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada; “J.G. isimli kayıp çocuk ile ilgili yapılan çalışmalarda, 03.01.2022 tarihinde annesi E.G. tarafından Yenikapı Polis Merkezi Amirliğine kayıp şahıs müracaatı yapılmış ve Çocuk Şube Müdürlüğü görevlilerimizce kız çocuğu 07.01.2022 saat.13.28 sıralarında bulunmuştur. J.G., Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda adli, idari işlemleri yapıldıktan sonra Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edilmiştir” ifadelerine yer verildi.

3 gündür kayıp olan çiftçinin donarak öldüğü tespit edildi 3 gündür kayıp olan çiftçinin donarak öldüğü tespit edildi Eskişehir’in Mahmudiye ilçesinde 3 gündür kayıp olan Yıldırım Töre’nin cesedi traktöründen 7 kilometre uzaklıkta bulundu. Töre’nin donarak öldüğü tespit etti.

6 çocuk annesi kadın kayıplara karıştı 6 çocuk annesi kadın kayıplara karıştı Antalya’nın Serik ilçesinde enteresan bir olay yaşandı. Eşi ve oğlu portakal toplamaya gittiği sırada evden çıkan 6 çocuk annesi kadından bir daha haber alınamadı.