Elazığ'da komşusunun danasını kurtarmak isteyen adam damdan düşerek öldü. Olay, Kovancılar ilçesine bağlı Çakırkaş köyünde meydana geldi.  Ahmet Ulukale komşusunun danasının çatıya çıktığını görünce kurtarmak istedi. Çatıya çıkan talihsiz adam dengesini kaybederek aşağı düştü.

3 ÇOCUK BABASI ADAM KALDIRILDIĞI HASTANEDE ÖLDÜ
Komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekibi sevk edildi. Ambulansla Kovancılar Devlet Hastanesine kaldırılan Ulukale, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ulukale'nin evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi.

25 yaşındaki genç tavuk yüzünden canından oldu 25 yaşındaki genç tavuk yüzünden canından oldu Kocaeli'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 25 yaşındaki bir genç tavukları komşusunun bahçesine girdi canından oldu.

İntihara kalkışan komşusunu ipten aldı İntihara kalkışan komşusunu ipten aldı Samsun'da kendini iple asmak isteyen emekli memur komşusu tarafından kurtarıldı.

Üst komşuna kadın kılığına girerek çekiçle saldırmıştı, serbest kaldı Üst komşuna kadın kılığına girerek çekiçle saldırmıştı, serbest kaldı Küçükçekmece'de yaşanan olayda kadın kılığına giren bir kişi üst katında oturan 4 çocuk annesi kadına çekiçle saldırıp hastanelik etmişti. Daha sonra kıyafetlerini değiştirip talihsiz kadını bir de hastaneye götürmüştü... O saldırgan bugün serbest bırakıldı, işte o akıl almaz olayın detayları...