Balıkesir'de aracı ile seyir halimndeyken kalp krizi geçiren adam hayatını kaybetti. Atatürk Caddesi'nde otomobiliyle hareket halinde olan Abdi Ö. (74) rahatsızlandı.

ARABASINI DURDURUP, DURUMUNU 112'YE HABER VERDİ
Bu sırada otomobilini durduran sürücü, 112 Acil Servis ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince kalp krizi geçirdiği tespit edilen Abdi Ö, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Abdi Ö'nün cenazesi, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Uzmanı uyardı: Kışın kalp krizi geçirme riski daha fazla Uzmanı uyardı: Kışın kalp krizi geçirme riski daha fazla Yapılan birçok çalışmaya göre kış aylarında kalp krizi geçirme riskinin artıyor. Kalp krizi vakaları kış aylarında diğer mevsimlere göre 2-3 kat fazla görülüyor. Peki, kışın kalp sağlığını korumak için nelere dikkat etmeliyiz? Soğuk havalarda kalp krizi riskini en aza indirmek için neler yapılabilir?

Tıraş olurken kalp krizi geçirdi: İlk müdahaleyi berber yaptı Tıraş olurken kalp krizi geçirdi: İlk müdahaleyi berber yaptı Adana tıraş olurken kalp krizi geçiren gence ilk müdahale berber çalışanları tarafından yapıldı. Hastaneye kaldırılan genç tedavisinin ardından pasta alarak berbere teşekküre geldi.