Bursa'da henüz kimliği belirlenemeyen bir şahıs, sokakta karşılaştığı biri kadın biri erkek iki yabancı uyruklu vatandaşa kurşun yağdırdı. Yaralılardan biri kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, diğerinin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

YARALI ŞAHSIN DURUMU KRİTİK
Olay, saat 20.30 sıralarında merkez Hocahasan Mahallesi Bahçe Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, henüz ismi öğrenilemeyen bir kişi sokak ortasında karşılaştığı yabancı uyruklu biri kadın 2 kişiye kurşun yağdırdı. Kadın ile erkek kanlar içinde yere yığılırken şüpheli olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan şahıs çevredekilerin yardımıyla otomobile bindirilerek özel bir hastaneye götürüldü. Ağır yaralanan kadın ise çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulans ile Çekirge Devlet Hastanesine kaldırıldı.

İsmi öğrenilemeyen şahıs hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kadının ise hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.
Olay yeri inceleme ekipleri ise olay yerine incelemelerde bulundu.

Şüpheliyi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı.

"Evimin önünde duramazsın" dedi, kurşunladı "Evimin önünde duramazsın" dedi, kurşunladı Aksaray’da araç içerisinde oturup konuşan iki arkadaş ile bir kişi arasında kavga çıktı. Olayda kan aktı.

Yolda karşılaştığı husumetlisine kurşun yağdırdı Yolda karşılaştığı husumetlisine kurşun yağdırdı Malatya'da aralarında daha önceden küfürleşme yüzünden husumet olan iki kişi yolda karşılaştı, taraflardan biri diğerine kurşun yağdırdı.

Sokak ortasında kanlı infaz: İki kuzeni kurşun yağmuruna tuttular Sokak ortasında kanlı infaz: İki kuzeni kurşun yağmuruna tuttular Adana'da sokak ortasında cinayet işlendi. Mootsiklet üzerindeki iki kuzen kurşunların hedefi olarak öldürüldü.