Ankara'nın Mamak ilçesinde intihar ettiği ileri sürülen 18 yaşındaki lise öğrencisi E.Ç'nin tartıştığı annesi tarafından boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. Gözaltına alınan anne, nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. Bostancık Mahallesi 1580. Sokak'ta dün gece E.Ç'nin intihar ettiği ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine gitti.

Genç kızın kabloyla boğularak hayatını kaybettiğini belirleyen Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olaydaki şüpheler nedeniyle baba Y.Ç. ve anne H.Ç'nin ifadesine başvurdu.

ÇELİŞKİLİ İFADELERİ ELE VERDİ
Çelişkili ifadeleri nedeniyle detaylı sorguya alınan anne H.Ç'nin cinayeti işlediğini itiraf ettiği iddia edildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan H.Ç, sevk edildiği nöbetçi hakimlikçe tutuklandı. Baba Y.Ç. ise serbest bırakıldı.

Ağabeyini öldürdükten sonra katilin bulunması için yardım istedi: Pişkin kardeşe müebbet Ağabeyini öldürdükten sonra katilin bulunması için yardım istedi: Pişkin kardeşe müebbet Kayseri’de ağabeyini öldüren ve öldürdükten sonra Cumhurbaşkanından ağabeyinin katilinin bulunmasını isteyen sanığa müebbet hapis cezası verildi.

Tartıştığı eşini plastik kelepçe ile boğarak öldürdü Tartıştığı eşini plastik kelepçe ile boğarak öldürdü Ataşehir'de yaşayan İsmail Özbek, aralarında maddi anlaşmazlıklar bulunan eşi Hanpaşa Özbek'i plastik kelepçeyle boğarak öldürdü. Eşini öldüren Özbek, polisi arayarak "Eşimi öldürdüm gelin beni alın" diyerek ihbarda bulundu.