İstanbul Kağıthane'de 22 yaşındaki üniversite öğrencisi M.S., kripto paradan zarar ettiği için kendini apartmanın üçüncü katından aşağı bıraktı. Hayatına son veren genç, Twitter hesabından ölümünden sonra paylaşılacak şekilde intihar mektubu bıraktı. Akşam saat 21.00 sıralarında gerçekleşen olay anında M.S.'nin evde yalnız olduğu öğrenildi.

İNTİHAR MEKTUBU BIRAKTI
Paylaşımda kripto paradan zarar ettiğini ve babasının haberi olmadığını söyleyen M.S., "Siz bu satırları okurken ben yaşıyor olmayacağım. Her şeyi anlatacağım. O yüzden lütfen ben göçüp gittikten sonra ölümümün arkasında başka bir sebep aramayın" dedi.

Geride bıraktığı notta babasından özür dileyen M.S., "Burada özür dileyebilirim. Güvenini boşa çıkardığım için özür dilerim. Baba kendimden nefret ediyorum çünkü yüzüm yok. Yaptığım hatanın sonucu ile karşılaşacak cesaretim yok. Hem korku duyuyorum hem hem bencilim. Kendimden nefret ediyorum. Çünkü çok daha farklı olabilirdi. Bilen bilir ben zeki çocuğumdur. Belki vatan için, dünya için bir işin ucundan tutup bir işe yarayabilirdim ama kendi aptallığım yüzünden olmayacak" notunu düştü.

"Bensiz bir hayat hepiniz için çok daha güzel olacak buna eminim. Böyle bir şeyi istemeye hakkım yok ama hakkınızı helal edin kendinize iyi bakın” diyerek yazısını noktalayan M.S.'nin cansız bedeni komşularının ihbarı üzerine bulundu. Polis ekipleri etrafta güvenliği sağlarken Olay Yeri İnceleme Ekipleri hayatını kaybeden gencin bulunduğu noktayı inceledi.

Olay Yeri İnceleme Ekipleri ve savcının incelemesinden sonra hayatını kaybeden gencin cansız bedeni Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Olayla ilgili araştırma devam ediliyor.

İzmir'de üniversite öğrencisi genç intihar etti İzmir'de üniversite öğrencisi genç intihar etti İzmir'de üniversite öğrencisi genç, sosyal medya hesabından paylaştığı bir mektubun ardından intihar etti.
Kripto para piyasaları yangın yeri! Bitcoin son 6 ayın dibini gördü Kripto para piyasaları yangın yeri! Bitcoin son 6 ayın dibini gördü Kripto paralarda şok dalgası devam ediyor. Düşüş trendinden bir türlü kurtulamayan lider kripto para birimi Bitcoin, değer kaybına devam ediyor. Bitcoin’deki sert düşüş altcoinleride etkilemiş durumda. Kasım ayında 69 bin dolar seviyelerini gören Bitcoin, 35 bin dolara kadar geriledi. Uluslararası piyasalardaki bazı uzmanlar ise düşüşün devam etmesi halinde 20 bin dolara kadar çekilmenin yaşanabileceğini belirtti. İşte kripto paralarda son durum…