Bodrum'da 17 yaşındaki kızın yatağında ölü bulunması şüpheli bulundu, anne ve babası gözaltına alındı. İlçeye  bağlı Mazı Mahallesi Çocuk Mezarlığı mevkiinde ailesi ile birlikte yaşayan 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu, annesi tarafından yatağında hareketsiz halde bulundu. Yardım istenmesi üzerine sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Yapılan incelemede genç kızın hayatını kaybettiği tespit edildi.

BOYNUNDAKİ KIZARIKLIK DİKKAT ÇEKTİ
Herhangi bir hastalığı olmayan genç kızın boynunda kızarıklık olduğu bildirildi. Gamze’nin cesedi ölüm sebebinin kesin tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

OTOPSİ RAPORUNDAN SONRA ANNE - BABA GÖZALTINA ALINDI
Gamze Sakallıoğlu'nun otopsi raporunda boyun kemiğinin kırıldığı tespit edildi. Jandarma ekipleri Gamze'nin babası M.H.S. ile annesi T.S.’yi gözaltına aldı. Anne ve babanın ifade işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

 

3 yaşındaki kız çocuğu ölü bulundu: Anne ve dayısı gözaltına alındı 3 yaşındaki kız çocuğu ölü bulundu: Anne ve dayısı gözaltına alındı Burdur'da 3 yaşındaki kız çocuğunun ölü olarak bulunmasının ardından, anne ve dayı gözaltına alındı.


Ataması yapılan hemşire derede ölü bulundu Ataması yapılan hemşire derede ölü bulundu Denizli’de kısa bir süre önce ataması yapılan genç hemşire kaybolduktan 5 gün sonra ölü bulundu.