Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde kendisinden 4 gündür haber alınamayan kişi için ekipler seferber oldu. Çark Deresi kenarında telefonu ve cüzdanı bulunan kişinin dereye düşme ihtimaline karşı ekipler arama çalışması başlattı.

Kayıp vatandaşın dereye düşme ihtimaline karşı ise olay yerine Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı dalgıç polisler sevk edildi. 

DEREYE DÜŞME İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Edinilen bilgiye göre, kendisinden 4 gündür haber alınamayan Bayram Öztürk için ailesi polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekiplerinin arama çalışmaları sürerken, Çark Deresi'nin Aziz Duran Parkı mevkiinde bir ağacın altında cüzdan ve cep telefonu bulan vatandaşlar ihbarda bulundu. Olay yerine giden ekipler, eşyaların kayıp olarak aranan Bayram Öztürk'e ait olduğunu tespit etti. Polis ekipleri bölgede arama başlatırken, Öztürk'ün dereye düşme ihtimaline karşı ise olay yerine Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı dalgıç polisler sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler, dere içerisinde arama çalışması başlattı. Henüz bir bulguya rastlanmazken arama çalışmaları devam ediyor.
 

Adıyaman'a ailesinin yanına gelen üniversite öğrencisi 4 gündür kayıp Adıyaman'a ailesinin yanına gelen üniversite öğrencisi 4 gündür kayıp Üniversite tatili için memleketi Adıyaman’a geri dönen üniversite öğrencisi Mehmet Delice’den 4 gündür haber alınamıyor. Hava almak için evden dışarı çıktığını söyleyen Mehmet Delice'nin ailesi, çocuklarının sağ salim bulunmasını istiyor.

Kaynak yapmak için girdikleri boruda zehirlenen 2 işçiden 1'i kayıp Kaynak yapmak için girdikleri boruda zehirlenen 2 işçiden 1'i kayıp Sivas’ta kaynak yapmak için girdikleri su borusunun içinde zehirlenen iki işçiden biri kurtarılırken diğeri kayboldu, arama çalışmaları sürüyor.

24 saattir kayıptı: Acı haber geldi 24 saattir kayıptı: Acı haber geldi Kocaeli'de kendisinden 24 saattir haber alınamayan adamın cansız bedeni, evinde bulundu.