Aksaray merkeze bağlı Borucu köyünde yaşayan Hatice (60) ile oğulları Selahattin (35) ve Murat K. (27) arasında akşam vakti tartışma çıktı. Olayın kavgaya dönüşmesi üzerine Murat K, evdeki av tüfeğini eline alıp annesi ve ağabeyine ateş etti.

Silah seslerini duyan komşular,  jandarma ve sağlık ekiplerini çağırdı. Sağlık ekipleri anne ve oğlunun olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti. Çevrede arama yapan güvenlik güçleri, köy mezarlığında Murat K'nin cesedini buldu. Zanlının aynı tüfekle intihar ettiği belirlendi. Aksaray İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Ali Büber, köye gelerek incelemelerde bulundu.

Komşu Kerim Kurnaz, Murat K. ile çocukluk arkadaşı olduklarını belirterek "Annesi ve ağabeyiyle evin dışarısında tartışmışlar. Av tüfeğiyle annesi ve ağabeyini öldürmüş. Olayın ardından köy mezarlığına gitmiş ve hayatına son vermiş" diye konuştu.

Miras katliamı! Ağabeyinin ailesini yok etti Miras katliamı! Ağabeyinin ailesini yok etti Sakarya'da kardeşlerin miras kavgası katliamla noktalandı. Bir kişi, ağabeyini, yengesini ve yeğenini kurşuna dizdi

Eşi ve ailesini rehin alan zanlı için 46 yıla kadar hapis istemi Eşi ve ailesini rehin alan zanlı için 46 yıla kadar hapis istemi İstanbul'da eşi ve ailesini rehin alan sanık hakkında yedi ayrı suçtan 46 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! Gözaltına alındılar Büyükşen çifti cinayetinde yeni gelişme! Gözaltına alındılar Konya'da, 3,5 yıl önce maskeli bir kişi tarafından evlerinde av tüfeğiyle vurularak öldürülen Metin-Necla Büyükşen çiftinin cinayetinde 5 şüpheli daha gözaltına alındı.