Bursa'da ailesine intihar edeceğini söyledikten sonra evden ayrılan gençten kötü haber geldi.  Talihsiz genç, deniz kenarında ölü olarak bulundu.

KAYALIKLARDAN ATLAYIP İNTİHAR ETTİ

Bursa'nın Mudanya ilçesinde sabah saatlerinde deniz kenarında bir erkek cesedi bulundu. 33 yaşındaki Mehmet Toprak'a ait olan cesedin babasının aramaları sonucu bulunduğu öğrenildi. İhbar üzerine olay yerine Sahil Güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kayalıklardan atlayarak intihar ettiği öğrenilen Toprak'ın cansız bedeni yapılan incelemenin ardından Mudanya Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Ailesinin iddiasına göre, Toprak'ın daha önceden de evden 'intihar edeceğim' diyerek ayrıldığı öğrenildi. Olayla ilgili geniş çaplı tahkikat başlatıldı.

Genç adam çukurlar kazdığı evde intihar etti! Sır ölüm araştırılıyor Genç adam çukurlar kazdığı evde intihar etti! Sır ölüm araştırılıyor Malatya'da 36 yaşındaki şahıs, yalnız yaşadığı evinde tavana asılı halde ölü bulundu. Evde bazı odalarda 1 metre derinliğinde çukurlarla karşılaşan polis ekipleri ise gördükleri manzara karşında şaşkına döndü.

Annesini ve ağabeyini öldürüp, mezarlıkta intihar etti! Annesini ve ağabeyini öldürüp, mezarlıkta intihar etti! İstanbul'dan Aksaray'a hasta ağabeyini ve annesini görmeye gelen adam, cinnet getirip ikisini de evlerinin bahçesinde öldürdü. Ardından köyün mezarlığına giden şahıs, kendi canına kıydı.

Köyde dehşet! annesi ve ağabeyini öldürüp mezarlıkta intihar etti Köyde dehşet! annesi ve ağabeyini öldürüp mezarlıkta intihar etti Aksaray Borucu köyü dehşet bir olaya sahne oldu. Köyde ikamet eden 27 yaşındaki genç, annesi ve ağabeyini av tüfeğiyle öldürdü. Zanlı, ardından aynı tüfekle kendi canına kıydı.

Takip ettiği kadını ensesinden vurup intihara kalkıştı Takip ettiği kadını ensesinden vurup intihara kalkıştı İstanbul Esenyurt'taki metrobüs üst geçidinde korkunç bir cinayet işlendi. Bir şahıs, uzun süre beklediği kadını öldürüp intihara kalkıştı.