Sokak köpekleri bu defa Ankara'da dehşet saçtı. Gölbaşı ilçesinde 8 başıboş köpek yoldan geçen bir genç kıza saldırdı. Köpeklerin saldırısına uğrayan genç kızı ise yoldan otomobili ile geçen bir vatandaş korna çalarak kurtardı.

KORNA SESİ GENÇ KIZIN CANINI KURTARDI

Olay, Gölbaşı ilçesinde meydana geldi. Bir vatandaşın çektiği görüntülerde, bir genç kız sokakta yürüdüğü esnada 8 başıboş köpeğin saldırısına uğradı. Genç kız, korkudan ellerindeki poşetleri yere atarak uzaklaşmak istedi. Köpeklerin genç kızın uzaklaşmasına izin vermediği görülürken, yoldan geçen bir otomobilin sürücüsü korna çalarak köpekleri uzaklaştırmaya çalıştı. Bölgedeki bir vatandaş da köpekleri korkutmak için eline sopa alarak koştu. Köpekler genç kızın peşini bırakarak kendileri için kurulan kulübeye doğru koştu. Sosyal medyada paylaşılan görüntülere tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerden yardım istedi.

Bayram ziyareti için gitti, sokak köpeğinin saldırısına uğradı Bayram ziyareti için gitti, sokak köpeğinin saldırısına uğradı Ankara'dan Samsun'a bayram ziyareti için gelen bir kişi geldiği yerde sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Genç adam kolundan ve sırtından yaralandı.

Bir sokak köpeği vakası daha! 5 yaşındaki çocuk dehşeti yaşadı Bir sokak köpeği vakası daha! 5 yaşındaki çocuk dehşeti yaşadı Şırnak'ta başıboş sokak köpeğin saldırısına uğrayan 5 yaşındaki çocuk yaralandı.

Mersin'de sokak köpeklerinin saldırdığı küçük kız yaralandı Mersin'de sokak köpeklerinin saldırdığı küçük kız yaralandı Sokak köpekleri dehşet saçmaya devam ediyor. Son olay Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşandı, sokak köpeklerinin saldırısı sonucu boynundan ve bacağından yaralanan küçük kız hastaneye kaldırıldı.

Ankara’da 8 yaşındaki çocuk köpeklerin saldırısına uğradı Ankara’da 8 yaşındaki çocuk köpeklerin saldırısına uğradı Ankara’nın Çubuklu ilçesinde sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan ve başından yaralanan 8 yaşındaki çocuk olay yerindeki bir çoban tarafından kurtarıldı.

Başıboş köpekler 9 yaşındaki Tahir'e saldırdı! Ölü taklidi yapan çocuk parçalanmaktan kurtuldu Başıboş köpekler 9 yaşındaki Tahir'e saldırdı! Ölü taklidi yapan çocuk parçalanmaktan kurtuldu Denizli’de bir başıboş köpek faciasından son anda dönüldü. 5 köpek, arazide oynayan 2 çocuktan 1’ini hedef aldı. Vücudunda derin kesikler oluşan 9 yaşındaki Tahir ölü taklidi yaparak kurtuldu.