Manisa'nın Alaşehir ilçesinde kalp ve yüksek tansiyon hastalığı olduğu öğrenilen bir kadın evinin bahçesinde komşuları tarafından hareketsiz olarak bulundu. Olay yerine çağırılan sağlık ekipleri, talihsiz kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

KALP VE YÜKSEK TANSİYON HASTASIYDI

Manisa'nın Alaşehir ilçesi Çakırcaali Mahallesinde 19.00 sıralarında R.Y. (62) isimli kadın, komuşuları tarafından evinin bahçesinde yerde hareketsiz yatar vaziyette bulundu. Olay yerine gelen 112 Acil Ekiplerince yapılan müdahalede şahsın hayatını kaybettiği tespit edildi. Komşuları, kadının kalp ve yüksek tansiyon rahatsızlığı olduğunu ifade ederken, R.Y.'nin cenazesi ölü muayenesi işlemleri için Alaşehir Devlet Hastanesine götürüldü.

24 yaşındaki genç ölü olarak bulundu 24 yaşındaki genç ölü olarak bulundu Malatya’da 24 yaşındaki bir genç yol kenarında ölü olarak bulundu. Yapılan incelemede gencin vurularak öldüğü belirlendi.

Pendik'te karı koca ölü olarak bulundu Pendik'te karı koca ölü olarak bulundu Pendik'te Ukrayna uyruklu olduğu iddia edilen bir kadın kocası ile birlikte ölü bulundu.

Uzman doktor evinde ölü olarak bulundu Uzman doktor evinde ölü olarak bulundu Giresun'da ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak görev yapan doktor, evinde ölü olarak bulundu.