İli eltinin kıskançlık kavgası kanlı bitti ve duyanları hayrete düşürdü çünkü eltilerden biri diğerinin ağzından silahla vurdu ve kadını yaraladı. İstanbul Sarıyer'de meydana gelen oalyda iddiaya göre S.G ile eşinin kardeşinin nişanlısı E.E arasında kıskançlık yüzünden zaman zaman tartışma yaşanıyordu.

İki elti arasındaki bu tartışmalardan biri olay günü sokakta yaşandı. Kavga sırasında S.G önce eltisini darp etti ardından belinden silah çıkardı, diğer elti E.E silahı almak istediğinde gözü dönen eltisi ateş açtı.

Kurşun E.E'nin yanağına isabet etti ve kanlar içinde yere yığıldı. S.G ise Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunu iyi olduğu öğrenildi. Yanağına saplanan kurşun ameliyat ile alındı. 

'GÜZELİM DİYE KISKANIYOR'

Ameliyattan sonra yaşananları anlatan E,E " Bunların hepsi ben ondan daha güzelim diye oldu. "Hem beni kıskanıyor, hem de öldürmek istedi. Bana küfür ve hakaret ederek silah çekti. Silahı almak istediğimde ateş açtı. Kurşun yanağıma saplandı. Beni kıskandığı için sürekli bana saldırıyordu." dedi.

GÖZÜ DÖNEN ELTİ TUTUKLANDI

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Kağıthane'de bir arkadaşının evinde saklanırken gözaltına alınan şüpheli elti Sevtap Gülünbülbülü emniyette verdiği ifadesinde; "Beni hep kıskanıyordu tartıştık" dediği öne sürüldü. Adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.

Sarıyer'de İETT otobüsü 15 aracı biçti: Çok sayıda yaralı var Sarıyer'de İETT otobüsü 15 aracı biçti: Çok sayıda yaralı var Sarıyer’de şoförünün el frenini çekmeden indiği İETT otobüsü, yokuş aşağı kayarak 15 araca çarptıktan sonra durabildi. Kazada, biri hamile kadın olmak üzere 4 kişi yaralandı.

Sarıyer'de büyük yangın! Kebapçıda çıkan yangın 3 binaya sıçradı Sarıyer'de büyük yangın! Kebapçıda çıkan yangın 3 binaya sıçradı İstanbul Sarıyer'de kebapçıda çıkan yangın kısa sürede yandaki 3 binaya daha sıçradı. Yangına müdahale eden bir itfaiye aracı da alevlere teslim oldu.

Sarıyer'de minibüs kazası: 1 ölü, 12 yaralı Sarıyer'de minibüs kazası: 1 ölü, 12 yaralı İstanbul Sarıyer'de yağış nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkan minibüs ağaca çarptı. Kazada minibüs şoförü hayatını kaybederken, 12 yolcu yaralandı.