Karasuspor'un eski başkanı Burhan Erdoğan'da bir süredir haber alamayan arkadaşları, durumu polise bildirdi. Bu ihbar sonrası ekipler, Erdoğan'ın ikametgahına gitti. Eve çilingir yardımıyla giren güvenlik güçleri, Erdoğan'ı hareketsiz vaziyette buldu. Bunun üzerine sağlık ekipleri çağrıldı. 

Olay yerine intikal eden sağlıkçılar, yaptıkları kontrolde 52 yaşındaki şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Tansiyon hastası olduğu öğrenilen Erdoğan'ın kesin ölüm sebebi otopsi ile ortaya çıkacak.

Kayıp olarak aranan adam aracında ölü bulundu! Kayıp olarak aranan adam aracında ölü bulundu! Antalya Akseki'de kayıp olarak aranan adam korkunç bir halde bulundu. Vatandaşlar kamyonette hareket etmeyince fark etti...

Irak'ta koronavirüsten sonra Hemorajik ateş paniği, çok sayıda ölü var Irak'ta koronavirüsten sonra Hemorajik ateş paniği, çok sayıda ölü var Türkiye'ye sınırı olan Irak'ta koronavirüsten sonra "kanamalı" olarak bilinen "Hemorajik ateş" paniği başladı. Hemorajik ateş virüsü yüzünden ilk belirlemelere göre 12 kişi canından oldu, peki Hemorajik ateş nedir, bulaşıcı mıdır? Belirtileri nelerdir? İşte detaylar..

15 yaşındaki çocuğun feci ölümü! Serinlemek için girdiği havuz sonu oldu 15 yaşındaki çocuğun feci ölümü! Serinlemek için girdiği havuz sonu oldu Kahramanmaraş'ta çobanlık yapan 15 yaşındaki çocuk, serinlemek için girdiği yangın havuzunda boğularak hayatını kaybetti.